Renault 19 Europa 1.4 Energy (1994)

autoreview

Renault 19

Signalement

Uitvoering19 Europa 1.4 Energy
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1994
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf148.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

(Het gaat niet om een Europa, maar om een 19 Driver 1.4e; die staat niet op de lijst, daarom onder deze naam)

De 19 is een zeer comfortabele auto, lange afstanden zijn een plezier. De stoelen zitten erg goed en de wegligging is echt Frans comfortabel. Ik vind het model, zowel van binnen als van buiten, er absoluut niet verouderd uit zien. Die van mij is bovendien zeer goed onderhouden, vooral van binnen lijkt hij als nieuw.
De uitrusting is voldoende, je mist wel leuke gadgets, maar dat kan alleen maar kapot gaan. Verder is de auto erg ruim en representatief.

Nog geen problemen mee gehad, maar is ook nog maar net in mijn bezit en gelukkig zit er BOVAG-garantie op. De Energy motor is pittig genoeg en zuinig.

PROBLEMEN

geen

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.