Peugeot 807 SV 3.0-24V (2003)

autoreview

Peugeot 807
Peugeot 807Peugeot 807Peugeot 807Peugeot 807Peugeot 807Peugeot 807Peugeot 807Peugeot 807 - interieurPeugeot 807 - interieurPeugeot 807 - interieur

Signalement

Uitvoering807 SV 3.0-24V
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Mooi ogende auto met een prima motor. Een goede automaat welke zich aanpast aan je rijstijl.
Binnen behoorlijke ruimte en goed afgewerkt.

PROBLEMEN

Bijzonder slecht navigatiesysteem. Doet het nog steeds niet (nu al een jaar) ondanks vele bezoeken aan de dealer. Peugeot Nederland laat je gewoon in de steek. Meer dan vijf maanden moeten wachten op een nieuwe unit en nu nog steeds problemen.
Voorts zijn de bobines vervangen.
Auto wordt door de dealer ingeruild en probeer nog een maal een zelfde auto.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.