Peugeot 307 XT 1.4 (2002)

autoreview

Peugeot 307
Peugeot 307Peugeot 307Peugeot 307Peugeot 307Peugeot 307Peugeot 307Peugeot 307 - interieurPeugeot 307 - interieur

Signalement

Uitvoering307 XT 1.4
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Qua uiterlijk één van de meest aantrekkelijke auto"s in deze prijsklasse. Goede wegligging, comfortabele stoelen en de XT-uitvoering heeft een luxe uitstraling.

Voor mensen die gaan voor de charme van een Franse rammelbak is dit de ideale auto. Voor alle andere mensen een ramp. Ondanks alle beloften blijft ook deze Peugeot een op en top Franse auto met alle daarbij behorende ongemakken: storing, regelmatig bermbezoek door storing, je achterbak leeghalen door de achterbank neer te klappen omdat het slot niet werkt en tenslotte een Peugeot-dealer die doodleuk vertelt dat het ’uw probleem’ is wanneer je voor de zoveelste keer in de garage staat. Mijn 8 jaar oude renault 19 was (ondanks het feit dat dit ook een rammelbak was) stukken betrouwbaarder dan mijn hagelnieuwe 307.

Inmiddels staat de teller op 60000 kilometer (2 jaar oud) en oriënteer ik mij op een andere auto aangezien de economische levensduur van mijn auto lijkt te zijn bereikt.

4,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.