Peugeot 307 SW 2.0 16V (2003)

autoreview

Peugeot 307 SW
Peugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 - interieurPeugeot 307 - interieur

Signalement

Uitvoering307 SW 2.0 16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Wel: leuke auto.
prijs
verzorgt.

Niet: afwerking matig (bekleding)
zie problemen
service

PROBLEMEN

-Gekregen een 307 SW 2.0i 16V op gas op 26 mei 2003.
-In de vakantie eerste storing (uitlaatgas en katalysator) dealer gebeld laat maar afkoelen komt wel goed. (o,ja)
-terug van vakantie weer in storing reseten en hij was weer goed.
-2 weken later weer dealer is bekent maar we kunnen er niets aan doen.
-3 weken later weer auto gaat op nood programma houd direct in oplossing contact uit en opnieuw starten.
-Auto 3 weken bij de dealer geweest nieuwe ventilator geplaatst... (maar waarom)
-Hoera 4 weken geen problemen...
-Weer inhouden noodprogramma weer 2 weken kwijt nieuwe bedrading geplaatst.
-Joepie weer een week zonder staoring helaas hij haalt de week week niet uitlaatgasstoring.
-Wat een herrie het katalysatorschil was losgeraakt...
-Weer in storing reseten maar weer..
-Nieuw probleem auto slaat gewoon af 10 keer per kilometer.
-Reseten misschien.
-Nieuw probleem auto trekt niet meer..
-O, ja vergeten verbruik 1 liter op 8 kilometer en met de caravan schrik niet 1liter op wel 4,5 kilometer.

Nu na 16 keer in de garage te zijn geweest in 11 maanden ben ik het zat.
Peugeot doet er niets aan (volgens mij snappen ze het gewoon niet)
De auto heeft nu een collega van mij.

-De problemen bij hem...

-Versnellingbak gereviseerd.
-Afslaan.
-Raar geluid tussen de versnellingbak en de motor.


Al met al nooit een Peugeot meer voor mij en service van Peugeot (Ver te zoeken in de fabriek).

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.