Peugeot 307 SW 1.6 HDiF 16V 110pk Pack (2005)

autoreview

Peugeot 307 SW
Peugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 - interieurPeugeot 307 - interieur

Signalement

Uitvoering307 SW 1.6 HDiF 16V 110pk Pack
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2005
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik heb gekozen voor de 307 SW vanwege zijn uitstraling en functionaliteit voor een gunstige (lease)prijs. In Pack uitvoering is hij helemaal compleet inclusief parkeersensor en mooie licht metalen velgen. Het panorama dak geeft een zeer ruimtelijke uitstraling, alleen is het wel eens irritant als de zon schijnt of als het licht van de lantaarnpalen flikkerend naar binnen schijnt. Het blijft overigens erg jammer dat het dak niet open kan. De 1.6 HDiF motor is vlot genoeg maar niet overdreven snel. Ook is de auto rumoeriger dan mijn vorige auto. De opbergmogelijkheden zijn prima, zoals een diep dashboard kastje en veel laadruimte. De stoelen zitten opvallend goed alleen de armsteunen zijn nogal gammel.

PROBLEMEN

Bij aflevering was er een probleem met de centrale regelunit. De deuren konden niet correct gesloten worden. Om dit op te lossen moest de centrale unit besteld en vervangen worden. Dit duurde enige tijd waardoor de wagen uiteindelijk 2 maanden na de afgesproken datum pas geleverd is. Verder gaat het schakelen naar zijn 1 nogal hakerig.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.