Peugeot 307 SW 1.6 16V (2002)

autoreview

Peugeot 307 SW
Peugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 - interieurPeugeot 307 - interieur

Signalement

Uitvoering307 SW 1.6 16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

* Auto bevalt uitstekend, prima wegligging ook bij volle belading, uitstekende geluidsisolatie, zitcomfort en ruimte.
* Schakelt ietswat hakerig, verder voelt de auto goed aan.
* Degelijke afwerking.
* Stoelen achter op de 3e zitrij die als extra accessoire gekocht kunnen worden nutteloos, kinderen kunnen bij deze zitplaats moeilijk komen en ruimte voor b.v. een kinderwagen is er niet meer.
* Verbruik ietwat aan de hoge kant in vergelijking met 306, maar auto voelt aan alsof je een klasse hoger rijdt.

PROBLEMEN

* Kortstondig uitvallen van de electronica.
* Achterruitensproeier defekt.
* Trilling in het stuurwiel bij 130 km/h.
* Rammel bij glazen dak,klinkt alsof er een draad ligt te knetteren.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.