AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 306 Break XTd 1.9 (1999)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | 306 Break XTd 1.9 |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1999 |
| Jaar van aanschaf | 1999 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De auto heeft een sublieme wegligging, is luxe uitgevoerd en heeft een mooie uitstraling. Helaas wordt hij niet meer gemaakt alhoewel de vervanger er zeer gelikt uitziet.
PROBLEMEN
Last gehad van een onjuist bevestigde bestuurdersstoel. Deze is er tweemaal uitgeweest om opnieuw bevestigd te worden. Overigens onder garantie. Is opgelost.
Verder probleemloos.
8,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Autotest

Peugeot 306 Break XT 1.4 (1999)
Vergelijkende test

De BYD Dolphin surf is degelijk, maar de Fiat Grande Panda is ruimer
Reportage

In naoorlogs Engeland was brood en melk nog op de bon toen Jaguar snelste auto ter wereld bouwde
Verkeer & Infrastructuur

Noorse tunnel krijgt twee onderzeese rotondes en verkort reistijd met tien uur
Achtergrond




Lezersreacties (0)
Reageren