Peugeot 106 XS 1.4 (2001)

autoreview

Peugeot 106 XS 1.4 (2001)

Signalement

Uitvoering106 XS 1.4
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2013
KM-stand bij aanschaf189.000 km
KM-stand laatst189.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

verrassend

  • 189.000 km

Ik had mijn tweede auto, een bmw525iA van 1984, verkocht en miste de luxe van een tweede auto!
De bmw heb ik weggedaan met name om de voornemens van de regering wat betreft opheffing wegenbelastingvrij.
Vlak bij mijn huis stond dit autootje te koop.
Ik heb even gekeken, van voor tot achter een net onderhouden auto, op een beschadiging na op de achterklep.
Na een beetje zoeken, heb ik een klepje in de zelfde kleur gevonden voor 30 euro(moet ik nog ophalen).
Ook moesten de ruitenwissers alle drie vervangen worden.
De laatste keer distributieriem vervangen was met km stand 148000km(met 50000 was hij ook al een keer vervangen), tevens daarbij de koppakking.
Ook een verse apk zat erbij, onderhandeld met een mooie radio/cd en boxen, 1150 euro!
Maar wat rijd dat leuk!heerlijk fel op het gaspedaal,lekker sturend, vrij luxe, airbags, schuif/kantel dak, stuurbekrachtiging, CV met afstandsbed, etc.
Ik heb nu 40 km gereden, dus ik kan nog niet zoveel vertellen, maar het lijkt allemaal goed..............

achterklep.

  • 189.000 km

Zo, even een achter klep in de goede kleur opgehaald in Lienden, het was even rijden, maar met benzine geld en aanschaf maar 50 euro, en nu weer een keurige onbeschadigde wagen.
Op de heen reis is alleen het motor management lampje gaan branden, aangezien ik injectie reiniger bij de benzine heb gedaan, denk ik dat dat de oorzaak is.
Ik miste ook een zwart rubber in de dakgoot, deze heb ik besteld bij de dealer, 24,95 euro.
Het gemiddeld verbruik zit op 1 liter op 15,7km, vind ik netjes.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.