Opel Corsa 1.5 D Swing (1993)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Corsa 1.5 D Swing |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1993 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand bij aanschaf | 203.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze Opel Corsa, een metallic licht blauw exemplaar, heeft tot nu toe niets dan plezier gebracht. Ondanks het toch aardige kilometertal is het interieur goedgebleven, en loopt de motor nog vlotjes.
De stoelen zijn zonder meer goed te noemen; ik heb er naar Oostenrijk en terug mee gereden zonder vermoeid te raken; de zitpositie is zelfs voor mij als lange (1,92 m) bestuurder prima.
De rijeigenschappen zijn ook goed: Zelfs bij windkracht 8 ligt hij als een huis op de weg. Bochten doortrekken kan op volle snelheid, zonder echt de neiging om weg te breken.
Een laatste positief punt dat zeker van belang is: Het verbruik. Bij een normale-rustige rijstijl ligt dit bijna bij de 1 op 21.
PROBLEMEN
Problemen zijn tot nu toe zeer beperkt geweest: het motorblok lijkt een beetje olie te lekken via de koppakking, en er heeft zich 2 keer iets voorgedaan dat leek op kortsluit maar dat na wat morrelen met schakelaars verdwenen was; ik heb het niet weer gezien.
Daarnaast zaten er op twee lasnaadjes bij de deur 2 kleine roestplekjes die ik heb weggewerkt.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren