Opel Astra Stationwagon 2.0 Di-16V GL (1999)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Astra Stationwagon 2.0 Di-16V GL |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1999 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand bij aanschaf | 16.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Voor een prikkie kocht ik via internet een witte ex-lease Opel Astra stationwagon. Bij aflevering werd een APK beurt gegeven en werd de voorruit vervangen, niks mis mee dus. Ik bracht hem daarna vol vertrouwen naar de Opel dealer voor een grote beurt. Daar smeerden ze me een rekening aan van EUR 1200 o.a. voor de luchtmassameter, uitlaat, banden. Ik heb de meeste zaken toch maar laten uitvoeren vanwege het grote aantal kilometers wat ik ging maken en een nakende verhuizing. Het onderhoud heb ik daarna bij een onafhankelijke garage laten doen tegen een veel lagere prijs.
De auto zelf voldeed goed, behoorlijk veel laadruimte en binnenruimte, verbruik was vrij laag (diesel 6.5l/100km) en hij reed best lekker al was het vermogen (82PK) niet al te hoog.
Na +/- 9 maanden heb ik hem (met ’winst...’) verkocht en ingeruild tegen een Chrysler Grand Voyager.
PROBLEMEN
- voorruit vervangen bij aflevering
- luchtmassameter vervangen
- uitlaat vervangen
- 2 banden vervangen
- aanjager ventilator kapot
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren