Nissan X-Trail 2.0 Elegance (2003)
autoreview

Signalement
Uitvoering | X-Trail 2.0 Elegance |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2006 |
KM-stand bij aanschaf | 17.800 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Update 21-04-06
Twee weken lang rijd ik met deze auto. Vorige eigenaar monteerde sport (suv) velgen + pirelli rubber, meteen laten balanceren, was blijkbaar niet gedaan door de dealer... wel beloofd. Trillingen nu weg.
Trillingen kwamen terug. Door de garage is er 2-3 uur aan gewerkt. Uitgelijnd, gebalanceerd+gebalanceerd aan de auto. Nu voor 99% goed. ER zitten 225 55R 17 pirelli banden onder de auto (1-te eigenaar).
Wat wel bevalt:
- comfort, jammer van de korte zittingen!! Rechterbeen :(
- stille motor
- uiterlijk
- goede rijeigenschappen, 140-150 km/u
- overzichtelijk
PROBLEMEN
valt tegen:
- motorkracht,
- 1--->2 versnelling gaat niet soepel, hakerig als je redelijk snel wil schakelen, anders, met beleid gaat redelijk, maar niet echt soepel.
Ik ben benieuwd of iemand ook dit heeft ondervonden (wordt nog nagekeken door de dealer, verwacht weinig). Update. Op 20-04 door de dealer nagekeken, er zat te weinig? olie in, maar dat , zei de monteur, is in principe niet de reden van dat stroef scahkelen.
Hij zegt dat het een bak is, dat is berekend op zwaar werk, niet om sportief, snel te schakelen. Ik heb mijn twijfels, maar hij is wel, voor mijn gevoel dan, iets beter gaan schakelen, je went eraan.
- verbruik, 1op 8,3 bij 140-150 km, en 1 op 9,5 - 10,5 bij 100-120
- afwerking (achterdeurrubbers laten los)-wordt nog door de
update 20-10-2006
-Vocht linkerkoplamp
- piep linkerraam (voor), zelf verholpen met silicone spray
Auto verbruikt helemaal geen olie. Bijna 12000 km gereden sinds de aanschaf, geen problemen ondervonden.
Bak schakelt hetzefde, soms beter, soms net zo stroef van 1 naar 2, ben eraan gewend.
Over 3500-4000 km een beurt, ben benieuwd hoeveel dat gaat kosten.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Nissan X-Trail
