Nissan Almera Tino 1.8 Acenta (2003)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Almera Tino 1.8 Acenta |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand bij aanschaf | 23 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Dit is mijn tweede Tino na vier Primera’s. Die laatste vond ik geweldige auto’s; vooral de besturing en wegligging. Daar kan de tino niet tegenop,maarik heb bewust voor een hoge auto gekozen i.v.m. onze leeftijd en dus wat minder losjes in de spieren.
Op iedere auto kan je wel kritiek loslaten dus ook op de Tino. de 1800 motor met 115 pk is voor mooi eigenlijk te weinig voor deze ruim 1300 kg wegende auto, er komt teveel geluid door van het onderstel/banden, de klimaatregeling is via de boordcomputer veel te bewerkelijk en de beenruimte achter is aan de krappe kant.
Dan het goede: de wegligging/besturing is voor een mpv. gewoon goed, het is een auto zonder techn.problemen en de dealers zijn ook goed. ik kijk met belangstelling uit naar de nieuwe Nissan Tone, die in maart in de showrooms staat!
PROBLEMEN
Eenmaal voor een kleinigheid aan de stoelbekleding naar de dealer en een spontaan knipperend ledje van de airbags; dat is alles in ruim 2 jaar en 50000 km.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?

Nissan Almera Tino 1.8 Visia airco, elec pakket goed rijdende auto, nette auto, garage onderhouden !! nwe apk mogelijk
- 2003
- 167.366 km

Nissan Almera Tino 1.8 Acenta,5 Deurs,5Zits,Airco,Elektrischpakket,Trekhaak,
- 2006
- 232.988 km

Nissan Almera Tino 1.8 Visia 2005 nwe.apk 1750eu
- 2005
- 203.676 km