Nissan Almera Tino 1.8 Visia (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Almera Tino 1.8 Visia |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand bij aanschaf | 109.000 km |
KM-stand laatst | 111.000 km |
- 111.000 km
hebben de tino nu 2 maanden zijn in aanraking met nissan gekomen door mijn schoonouders die sinds jaar en dag nissan rijden, na 3 fordjes en een suzuki onze eerste nissan gekocht een almera 1.5 tekna heerlijke auto meer dan een jaar in ons bezit gehad maar met de gezinsuitbreiding toch wel aan de kleine kant. Angezien mijn schoonouders 2 tino's hebben gereden wisten we al van de rijeigenschapen die erg prettig zijn net als de hoge zit alleen het uiterlijk was een struikelblok voor mijn vrouw, uiteindelijk toch maar ja gezegd en geen spijt gehad van de beslissing! Wat een ruimte gewoon perfect.
Problemen verwacht ik er niet mee ook gezien de ervaringen van mijn schoonouders met nissan en onze vorige auto de almera wel heb ik de originele lampjes vervangen voor mega white's van philips kosten wel wat maar geeft veel meer licht, verder heeft de auto nog een achteruitrijcamera wat we als erg prettig ervaren kortom een auto om aan te raden zeker met hulpveren die al bij de aanschaf onder de auto zaten.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.