MG ZS EV Luxury (2020) #5

autoreview

MG ZS EV Luxury (2020)

Signalement

UitvoeringZS EV Luxury
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2020
Jaar van aanschaf2020
KM-stand bij aanschaf18 km
KM-stand laatst3.100 km
Lezerswaardering: 52%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De eerste 1000 km

  • 18 km

De auto 7 augustus opgehaald in Amsterdam. Bij de aflevering een flesje spumante en een grote zwarte doos die veel verwachtingen opriep maar qua inhoud nogal tegenviel. Maar nu over de auto. Wat een heerlijke auto is dit. In Almere vooral korte ritjes gemaakt. Opladen gewoon via het stopcontact. Trekt ongeveer 10 A. Laadt ongeveer 12 km per uur. Ruim voldoende om s'avonds en s'nachts weer 100% op te laden. Deze week 2 grote ritten Almere/Alkmaar v.v. en Almere/Den Bosch v.v. Actuele verbruik is conform de daadwerkelijk gereden km's.
Met de nieuwe firmware zijn de toeters en bellen goed in te stellen. De toeters en bellen zijn overigens ruim aanwezig maar niet overdone. Gewoon functioneel. Tot nu toe geen spijt van de aankoop.

Ruim 2,5 maand elektrisch

  • 3.100 km

Ruim 3100 km nu gereden. Ik kan niet anders zeggen naar volle tevredenheid.
Trekhaak laten monteren bij van Mossel voor het fietsenrek. Mijn vrouw en ik "vechten" om wie er mag rijden. Volgende week een software update.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE MG ZS

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.