Mercedes-Benz E 290 Turbo Diesel Avantgarde Combi (1997)

autoreview

Mercedes-Benz E-klasse Combi

Signalement

UitvoeringE 290 Turbo Diesel Avantgarde Combi
Versnellingen5, Automaat
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf174.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik ben altijd gek geweest op Mercedes en mijn huidige auto is de vijfde Mercedes op rij. Ik moet zeggen dat de spreekwoordelijke kwaliteit/betrouwbaarheid er per modelwissel er op achteruit gaat met als dieptepuntmijn huidige auto.
De motor is prima, verbruikt geen druppel olie tussen beurten en is redlijk zuinig kan er ongeveer 1 op 14, 15 mee rijden. Veel trekkracht en mooie turbofluit.

PROBLEMEN

Ik dacht het roestprobleem van auto’s niet meer bestond maar als je onder de raamrubbers kijkt komen de bloemkolen je tegemoet. Ook waar het reservewiel ligt is roestgevoelig.
Ook de betrouwbaarheid van de electonica laat te wensen over, de auto heeft me in 2 jaar tijd, 10 keer laten staan en kon alleen in het noodprogramma met 3 huilende kinderen naar huis. Het toppunt van ergenis is dat de automatische bak er met 240.000 km er mee ophield. Dat past niet bij mijn kwaliteitsimage van het merk.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.