Mercedes-Benz 190 (1988)

autoreview

Mercedes-Benz 190-serie W201
Mercedes-Benz 190-serie W201Mercedes-Benz 190-serie W201Mercedes-Benz 190-serie W201Mercedes-Benz 190-serie W201Mercedes-Benz 190-serie W201Mercedes-Benz 190-serie W201

Signalement

Uitvoering190
Versnellingen4, Handgeschakeld
Bouwjaar1988
Jaar van aanschaf1996
KM-stand bij aanschaf217.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Het is een fijne auto om te rijden, ligt lekker op de weg en kan goed met het verkeer mee.
Nadeel is echter de 4-bak. Op de snelweg is hij iets rumoerig. De auto rijdt op LPG, en het verbruik ligt op 1 op 10,5. Erg zuinig dus.
De stoelen zijn niet stevig en de bestuurdersstoel is inmiddels behoorlijk doorgezakt.
Ik rijdt ongeveer 28.000 km pj en de waarde van de auto is nihil, dus rijdt ik zolang mogelijk door tot ik grote kosten krijg.
Deze auto bevalt mij supergoed, is niet roestgevoelig, start altijd en kost mij totaal niets.

Sinds kort heb ik deze auto ingeruild voor een c180 op lpg-g3. Deze heeft 143500 km gelopen en is van eind 1995.
Helemaal een andere auto om mee te rijden, geeft meer een soort limosine gevoel hoewel hij vrij veel geluid produceert.
Deze auto rijdt nog iets zuiniger en ik betaal 18 euro minder wegenbelasting per maand.
De 5-bak schakelt vrij ligt, maar hij blijft bij het ontkoppelen en overschakelen iets te lang in zijn toeren hangen. Dit is niet te verhelpen zeiden ze in de garage dus daar moet ik mee leren leven. Niet erg, want krijg er veel goeds voor terug.
Voor mij nooit iets anders meer dan MERCEDES-BENZ.

PROBLEMEN

Normale kosten zoals: nieuwe banden en een nieuwe achterdemper.
Ik heb kortgeleden de waterpomp laten vervangen, en beide fuseekogels voor zijn vernieuwd vanwege de vele snelheidsdrempels hier in de buurt.
Dat is alles in de afgelopen zes jaar dat ik deze auto in mijn bezit heb.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.