Mazda Premacy 1.8 Comfort (1999)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Premacy 1.8 Comfort |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1999 |
Jaar van aanschaf | 1999 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Voor de 323 een 626 Coupe gehad. Dacht dat het niet zoveel uit zou maken qua comfort. Na een week dacht ik al van ’waar ben ik aan begonnen’. Na een jaar de 323 voor een Premacy ingeruild. Wat een genot was dit weer. Geeft me weer het relaxte 626 gevoel. Ruimte zat voor vrouw kinderen en vakantiebagage. Een ritje bouwmarkt of meubelplein geen probleem. Sta steeds weer verbaasd wat er allemaal in past (zelfs mijn schoonmoeder). Motorisch is het echt niet behelpen met de 100 pk versie en hij maakt minder herrie als de 115 pk versie vanwege de langere 5e versnelling. Het enige wat ik mis in deze auto is een airco, maar bij aanschaf kon dat er net niet meer af.
PROBLEMEN
Op een paar schoonheidsfoutjes na zoals een piepende stoel en een vreemde tik bij remmen en sturen tegelijk, welke niet altijd te horen was een zeer degelijke auto. Hiervoor is hij 3 keer naar de garage geweest. Bij de tweede keer viel het de werkplaatschef op dat de remschijven iets begonnen te roesten omdat we het laatste jaar vanwege de aanschaf van een tweede auto een stuk minder zijn gaan rijden met de Premacy. Onder garantie zijn toen iets zachtere remblokken gemonteerd waardoor tevens de vreemde tik verholpen was. Mijn complimenten voor deze Mazda-dealer (Fokkema in Hellevoetsluis).
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren