AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mazda 323 F 1.6i GLX (1990)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 323 F 1.6i GLX |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1990 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 226.541 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Dit is mijn eertse auto. Ik was opzoek naar een auto rond de 1500 euro die er nog netjes uitzag. Dat is mijn Mazda zeker. Voor een auto van 14 jaar ziet hij er nog best modern uit. Helaas hapert de achteruitversnelling nog wel eens. Ook vind ik dat de ruiten ontzettend snel beslaan, ik weet niet waar dat aan kan liggen. Ik vind het brandstofverbruik eerlijk gezegd een beetje tegenvallen, terwijl ik toch vrij rustig rijd.
PROBLEMEN
Afgebroken achterveren, kapotte bougies.
7,5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lees ook
Achtergrond
Dit zijn niet de eerste jaren 90 auto's waaraan je denkt maar ze stijgen wel het snelst in waarde
Nieuws
Lotus blijft in Verenigd Koninkrijk
Oud & Nieuw
Lancia Ypsilon ontmoet voorvader Y10, waarmee je ook al 1 op 20 haalde
Achtergrond
Veel jongere én oudere automobilisten voelen zich gediscrimineerd
Nieuws
Lezersreacties (0)
Reageren