Lexus GS 430 President (2005) #2
autoreview
Signalement
Uitvoering | GS 430 President |
---|---|
Versnellingen | 6, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2005 |
Jaar van aanschaf | 2015 |
KM-stand bij aanschaf | 150.000 km |
KM-stand laatst | 181.000 km |
Lexus GS430 President.
- 181.000 km
Ik ben sinds een aantal weken in het bezit van een Lexus Gs430 President.
Het lijkt me leuk mijn ervaringen te delen in de toekomst, dus vandaar dat ik deze review aangemaakt heb.
Dit is mijn 4e Lexus. Ik heb een IS 300 een sc400 gehad, en ben nog in het bezit van een sc400.
De auto bevalt me uitermate goed, acceleratie en wegligging is super, wagen is rondom 30mm verlaagd, er zijn 20¨ Ascari velgen gemonteerd, ramen zijn iets getint, en de auto is compleet gewrapt in de kleur parelmoer wit.
Auto is erg stil, en loopt erg soepel.
155.300: We zijn op vakantie geweest met de Lexus, uiteraard geen enkel probleem. We hebben op de lange baan met gemak 1 op 10 gereden.
161.000 Beurt uitgevoert, nieuwe olie en filters. Castrol magnatec 5 W 30.
Tevens nieuwe banden achter.
275-30-R20 Pirelli P-Zero, zeer goede band ook met nat wegdek.
181.000. Tijd om weer eens wat te schrijven. Ik heb nieuwe uitlaten gemonteers, Tanabe Medailon. Ik vond de wagen wel heel erg stil, het geluid is echt geweldig nu, niet hard maar mooi zwaar geluid.
Tot nu toe nog niets geen problemen gehad.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.