Lancia Lybra SW 1.8 16v LX (2001)

autoreview

Lancia Lybra SW
Lancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra - interieur

Signalement

UitvoeringLybra SW 1.8 16v LX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf119.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Een heerlijke auto (ook al vind mijn vrouw van niet) Alles zit er op en aan. Vooral het dashboard blijft heerlijk om naar te kijken. Niet echt zuinig. Maar wel lekker veel pit zelfs als je 140 rijd trekt ie nog steeds goed door. Helaas wel veel mankementen dus weet niet of ik nog ooit nog een lancia zou kopen. Maar de tijd zal het leren.

PROBLEMEN

Afstandbediening stopte er zo maar mee (niet de batterij leeg) Ruitenspruier liep zo maar leeg. Climatcontrol ging soms wel aan en soms niet. Al 3 koplampen vervangen. Wou af en toe niet starten, en als wel aan ging klonk als een oude diesel (het is een benzine auto) Bij openen van de deuren gaan ze meteen weer op slot?!? Radio gaat zomaar uit (en niet meer aan, pas na opnieuw starten) Maar gelukkig is alles door de dealer goed verholpen. En hoop ik dat alles nu over is.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.