Kia Magentis 2.5 V6 EX Luxe (2005)

autoreview

Kia Magentis
Kia MagentisKia MagentisKia MagentisKia MagentisKia MagentisKia MagentisKia Magentis - interieurKia Magentis - interieurKia Magentis - interieur

Signalement

UitvoeringMagentis 2.5 V6 EX Luxe
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2017
KM-stand bij aanschaf115.500 km
KM-stand laatst196.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Geweldige auto

Ben sinds kort ( 1 maand) in het bezit van een Magentis uit 2005 2.5 V6 EX met een km stand van 115500. Mijn ervaring tot nu toe is geweldig, zeer goede auto, goed onderhouden geweest en alle bescheiden zitten bij de auto. Alleen het brandstofgebruik krijg ik niet omlaag. Ben geen coureur en gebruik cruise controle ook zeer regelmatig. Ik heb nog geen opgave van snelweg rijden per liter maar dit komt nog. Mijn gemiddelde ligt momenteel zo rond de 1ltr op 8,5 km voor binnen en buiten bebouwde kom. Neem niet aan dat verschillende brandstof merken hier invloed op hebben of weet er iemand iets meer hierover,m dan hou ik me aanbevolen.
Voor de rest qua comfort kan hij zeker meten met elke grotere en bekende merken limousines dan ook.
Jammer dat ik er nooit eerder aan gedacht heb

Kia Magentis 2,5 V6 2005

  • 196.000 km

Nog even ter aanvulling, door operatie aan mijn linker bovenbeen wat minder gereden sinds juli 2022 en sinds gisteren 01.12.2023 weer een rit gedaan naar Delft om de tank te vullen. Gedaan met E5 en vol getankt, dit voor verschoning van de motor. Vandaag 02.12.2023 een ritje aangevangen naar Leidschendam en net voorbij de 1 e bocht viel de motor uit. Anwb was snel terplaatse en de aardige monteur startte de motor opnieuw en liep direct weer als vanouds. Hij vertelde nog even te letten op de toerenteller, als deze op 0 blijft staan is er iets mis met de sensor van de krukas.
Hulde aan de ANWB voor de snelle actie. Daarnaast lijkt het alsof de hemelbekleding begint los te laten aan de achterzijde van het compartiment. er is ook een elektrisch open dank aanwezig. Iemand een voorstel voor reparatie van dit euvel?
Alle reacties zijn natuurlijk welkom, waarvoor dank
A,E, Den Haag

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.