Jaguar I-Pace EV400 HSE (2018) #3

autoreview

Jaguar I-Pace
Jaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-PaceJaguar I-Pace

Signalement

UitvoeringI-Pace EV400 HSE
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2018
Jaar van aanschaf2019
KM-stand laatst65.000 km
Lezerswaardering: 30%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Heerlijke wagen

Wij rijden inmiddels een jaar met de Ipace. Er staat inmiddels 20.000 km op de teller. Het is een heerlijke auto als je niet meer dan 400 km moet rijden.

Het snelladen langs de snelweg heb ik een paar keer gedaan om over de 400 te komen en dat gaat prima en de kosten vallen mee. Verder is de auto altijd op de zaak geladen wat prima werkt. Het één fase lade duurt echter wel een hele dag maar zoals gezegd ik rij niet veel kilometers dus dat werkt prima.

De standverwarming is heerlijk op koude dagen en de acceleratie is ook een heerlijk gevoel.

Ben ik helemaal happy met de looks van de auto nee, maar al met al vind ik het een hele fijne kar.

30,000 kilometer and going

  • 30.000 km

We zijn weer 10.000 kilometer verder en met veel plezier. Ik maak met name ritjes korter dan 300 kilometer dus nooit issues met laden etc. Gewoon op de zaak of thuis laden en dan een heel enkele keer bij een snellader langs de snelweg.

Het interrieur van de Jag is nog steeds van veel betere kwaliteit dan de concurrentie en in de kofferbak passen prima twee sets golfclubs dus het is geen klagen.

Op naar de volgende 10.000 kilometer.

No problemo

  • 38.000 km

De Jag gaat prima, nooit issues, één maal deze winter dat hij niet wilde starten vanwege te weinig spanning in de kleine accu maar na een interventie van de ANWB konden we weer door.

Hij heeft een kleine beurt gehad waaruit niets kwam, de updates werken prima en het comfort is heel goed in deze auto.

Op naar een lekkere zomer waarbij de stoel verkoeling z'n werk kan doen.

Prima electrische auto

  • 65.000 km

Ik rij inmiddels 4 jaar met de Jaguar, nooit issues mee gehad, pas bij 62.000 en 66.000 nieuwe banden erop gezet. Kom daar maar eens om met andere electrische auto's.

Softwareupdates hebben hun werk gedaan want het laden gaan gelukkig weer wat sneller dan in het verleden.

Al met al een hele fijne auto die ik iedereen kan aanraden die binnen Nederland z'n kilometers maakt, voor lange ritten zou ik hem niet snel pakken. Daar heb ik onze oude Espace speciaal voor, één keer tanken en we zitten in Zuid Zwitserland.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (8)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.