Honda Civic CRX Coupé 1.5i (1984)

autoreview

Honda Civic CRX Coupé 1.5i (1984)

Signalement

UitvoeringCivic CRX Coupé 1.5i
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1984
Jaar van aanschaf1999
KM-stand bij aanschaf180.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze heerlijke, kleine, bijna oldtimer, is een lust om in te rijden, net een kart, snel rechtdoor, snel de bocht door.Deze auto is een technisch wonder, ben erg verbaasd dat honda in 1983 al zo’n goede auto kon fabriceeren. Hij heeft mij nog nooit stil laten staan. En je rijdt nog menig nieuw sportautootje voorbij.

PROBLEMEN

Jammer genoeg heeft dit autootje 1 probleem en dat is dat ze in die tijd de verkeerde metalen moesten gebruiken voor de carrosserie, want de roestduivel komt vaak op bezoek, heb hem al een keer laten restaureren, maar na 5 jaar laat de duivel zijn sporen weer achter, dus gaat hij binnenkort weer een behandeling krijgen bij de resterateur, voor de rest is hij technisch 100 procent in orde. Dus het liefst houdt ik hem tot de dood ons scheidt.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.