Honda Civic 1.3 DSi i-VTEC Hybrid Elegance (2009)

autoreview

Honda Civic 1.3 DSi i-VTEC Hybrid Elegance (2009)

Signalement

UitvoeringCivic 1.3 DSi i-VTEC Hybrid Elegance
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2009
KM-stand laatst63.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Op zich een prima alternatief

  • 63.000 km

Begin 2009 gedwongen de overstap moeten maken naar een Hybride auto. Viel beter in het imagoplaatje van de werkgever....
Op zich vond ik het niet eens erg afscheid te moeten nemen van mijn Scenic. Is was daar toch niet 100% tevreden over om het maar eens voorzichtig te zeggen. Na een proefrit in zowel de prius als de civic voor de civic gekozen.

Nu iets meer dan een jaar later moet ik concluderen dat ik de auto wel ben gaan waarderen. De auto is redelijk betrouwbaar gebleken. Ik heb 1x een probleempje gehad met het electrische raam van de bestuurdersdeur, verder geen technische problemen.

+ punten:
Auto is best comfortabel en stil. Bij kruissnelheiden draait de motor weinig toeren en dat is erg prettig.
Luxe alom: Zeker de stoelverwarming ben ik erg gaan waarderen.
Auto is toch nog wel redelijk vlot

- punten:
De stoelen zijn weliswaar veel beter dan die van de prius, maar nog steeds onder de maat (maar dat waren die in de Scenic ook)
Gejoel van de motor/automaat bij vlot optrekken
Verbruik valt ronduit tegen
Lak is erg gevoelig voor steenslag

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (15)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.