Ford Mondeo Wagon 2.0 TDCi 130pk Collection (2002)

autoreview

Ford Mondeo Wagon
Ford Mondeo WagonFord Mondeo WagonFord Mondeo WagonFord Mondeo WagonFord Mondeo WagonFord Mondeo - interieur

Signalement

UitvoeringMondeo Wagon 2.0 TDCi 130pk Collection
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf9 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Een echte rijders auto! Zo zou ik de mondeo willen omschrijven. Een wegligging die in deze klasse haast niet te evenaren valt, en een motor die bijzonder veel pit heeft. Als je er tussensprintjes mee moet doen, lach je werkelijk iedereen uit! Inhalen is werkelijk een fluitje van een cent, even gas aantikken en je schiet er werkelijk vandoor. Het lijkt dan ook of je met een lekkere dikke V6 te maken heb. Verder stuurt de auto heerlijk, en heeft een heerlijke bekrachtiging die lekker direct aanvoelt. Qua comfort kan ik kort zijn. Echt prima, en zaken die het bestuurder veraangenamen zijn ook allemaal aanwezig, zoals climate control, cruise control, voorruitverwarming, navigatie systeem met cd wisselaar, alles elektrich bediend enz enz. Ik heb nog xenon laten monteren en ESP, en dat bevalt me prima! Echt het is een buitengewoon goede en fijne auto, die haast doet denken aan BMW klasse!! Ik heb verschillende proefritten met andere auto"s gemaakt zoals de Primera, Passat, en Vectra, maar geen van allen kunnen ze tippen aan het geen wat de Mondeo kan bieden. Op alle punten troeft hij ze af! Al met al een echte aanrader dus!!

PROBLEMEN

Een paar kleine zaken die waarschijnlijk in de fabriek niet helemaal goed zijn gegaan.
Airco systeem was niet voldoende afgeperst tijdens aflevering waardoor er soms beslagen ruiten optraden. Is meteen door de dealer verholpen. 1 van mijn xenon lampen weigerde soms aan te gaan, is ook meteen door de dealer verholpen. Verder helemaal probleemloos.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.