Ford Focus Wagon 2.0 TDCi Titanium (2008)

autoreview

Ford Focus Wagon
Ford Focus WagonFord Focus WagonFord Focus WagonFord Focus WagonFord FocusFord FocusFord FocusFord FocusFord FocusFord FocusFord FocusFord FocusFord FocusFord Focus

Signalement

UitvoeringFocus Wagon 2.0 TDCi Titanium
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2008
KM-stand laatst1 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 1 km

Dit weekend de knoop doorgehakt; het wordt een focus wagon...Wordt dus pas rond 1 feb09 verwacht, maar alvast de motivatie:

Na een ruime 3,5 jarig contract met een seat leon (een van de laatste uit vorige model) mocht ik weer een nieuwe bestellen. De leon was een speeltje qua rijden, chiptuning naar 140 pk, maar toch best matige kwaliteit qua interieur.

Volgende auto moest weer een diesel worden, een automaat ivm medische rijbewijsaantekening van vriendin, station ivm volladen, pittig ivm veel kms en weinig geduld, goeie uitstraling, maar leuk budget.

Door combi diesel+automaat bleven er al een stuk minder over in de \\\\\\\"golf\\\\\\\" klasse. Golf variant niet zo mooi, geen fransoos, japanners hebben nog geen dieselautomaat. Bleven seat\\\\\\\'s & audiA3sportback & ford focus over.

Leon toch wel klein, vond de interieurs van andere seats niet echt mooi. Lang over Audi a3 sb nagedacht, maar opties/ accessoires gaven doorslag. Focus 2.0tdci en A3sb 2.0tdi begonnen op zelfde leasetarief, maar na het opleuken was de A3sb 100 euro (!) per maand duurder dan de focus. Ofwel passatprijzen. Zelfs voor radio, cruisecontrol durven ze geld te vragen...

in focus powershift gereden. Geweldig, misschien nog wel beter dan VW dsg bak. Stil en bloedsnel. Erg verslavend. Extras bij Ford lachen je daarentegen tegemoet. Uiteindelijk erbij genomen:
business pack > nav+parkeersensoren+bluetooth
getinte ramen
dakrails
18 inch ST velgen
elektrische stoelen
radio is standaard al erg goed

Waarschijnlijk na levering bij autoshop nog xenon en iets verlagen.

Nog 3 maanden geduld hebben; wordt feb vervolgd.

PROBLEMEN

  • 1 km

nvt

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.