DS DS3 BlueHDi 100 Business (2015)
autoreview
Signalement
Uitvoering | DS3 BlueHDi 100 Business |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2015 |
Jaar van aanschaf | 2015 |
KM-stand bij aanschaf | 8 km |
KM-stand laatst | 495 km |
Eerste indruk
- 495 km
Sinds enkele dagen heb ik deze auto in mijn bezit. En sindsdien kan ik de glimlach op mn gezicht nauwelijks onderdrukken.
Dit wordt veroorzaakt door de kracht/souplesse van de motor (t.o.v. de vorige ga ik er ruim 30pk op vooruit). De rust in het interieur. Er is meer aandacht besteed aan geluidsdemping. Het onderstel is iets sportiever afgesteld, met als gevolg dat de wegligging in bochten enorm verbeterd is.
Verder word ik enorm blij van het geluid van de audio-installatie! Dit betreft de uitvoering met subwoofer en extra centre-speaker. Je merkt het verschil!
De afgelopen (zonnige) dagen kwam de lakkleur goed tot zijn recht. (blanc-nacré en het dak/spiegels moondust-grijs). Aan de binnenzijde heb ik gekozen voor zwart/lama-grijs leder. Het interieur is (voor mij) een genot om naar te kijken.
Om toch kritisch te blijven heb ik ook een minpuntje: de kofferruimte is matig afgewerkt, en de roostertjes die daar in de zijkant zitten vallen er regelmatig uit. Dit vind ik absoluut niet passen bij de kwaliteitsbeleving van de rest van de auto. Uiteraard zal ik de dealer vragen om hier nog naar te kijken.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.