AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Citroën Xsara Coupé 1.6i 16V Différence (2003)

autoreview

Citroen Xsara Coupé
Citroen Xsara Coupé
Citroen Xsara Coupé
Citroen Xsara Coupé
Citroen Xsara Coupé
Citroen Xsara Coupé
Citroen Xsara - interieur
Citroen Xsara - interieur

Signalement

UitvoeringXsara Coupé 1.6i 16V Différence
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

In mei heb ik besloten mijn VW Polo in te leveren voor een Xsara Coupé. De reden hiervoor was dat ik weer terug wilde naar Citroën en de actie van de importeur was erg aantrekkelijk.
Ik rijd nu enkele maanden in de Xsara en ik vind hem echt heerlijk rijden. In eerste instantie rijdt hij heel erg rustig. Dit was met de Polo wel anders. Daarnaast zitten er hele goede, zeker niet te zachte stoelen in de auto. De bestuurdersstoel is trouwens in hoogte verstelbaar, evenals het stuur. Hierdoor kun je een goede zitpositie creëren. Motorisch heb ik tot nu toe niets aan te merken, terwijl ik toch behoorlijk wat kilometers rijd (zo´n 29.000 km. per jaar). Van medepassagiers hoor ik wel dat de achterruimte wat tegenvalt, maar ach, ik zit nooit achterin. Deze week de eerste 20.000 km. beurt gehad. Standaardonderhoud zonder problemen. Ik lees wel eens dat men de Xsara saai vindt; ik vind de Coupé wel lekker gestroomlijnd. Ik ben erg blij met mijn keuze, zeker ook omdat je deze auto niet zoveel ziet op de weg. Hier ga ik nog leuke kilometers mee rijden.

PROBLEMEN

Geen
Ik heb ondertussen mijn 30.000 km. beurt gehad. De remmen piepten wat. Dit is netjes verholpen door de garage.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren