Citroën Saxo 1.4i SX (1997)

autoreview

Citroen Saxo

Signalement

UitvoeringSaxo 1.4i SX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2016
KM-stand bij aanschaf70.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Een heerlijke auto.

Mijn eerste auto, een Citroën Saxo 1.4i (handbak), liet vanaf het begin al een zeer goede indruk bij mij achter.

Door de heerlijke veering kun je drempeltjes en dergelijke makkelijk met 40 kmh^-1 nemen. Je merkt daar als bestuurder namelijk vrijwel niets van. Bochten nemen gaat ook makkelijk zonder bij te remmen, want deze wagen reageert heel direct.

Bij het vervoer van meer dan 2 personen dient rekening gehouden te worden met de personen die zich achterin bevinden. Hun comfort kan drastisch worden verhoogd door de stoelen van de personen voorin naar voren af te stellen.
Zodra daar aan is voldaan, geniet iedereen van voldoende comfort. Helaas beschikken de achterste passagiers niet over hoofdondersteuning.

Uiteraard moet je deze wagen niet te veel 'afstraffen' want het gaat hier wel om een oudtje. Des al niet te min zou ik hem zeker niet inruilen voor een stugge Duitser.

De onderhoudskosten zijn vrijwel nihil. In principe wordt onderhoud zo lang mogelijk uitgesteld. Zo kan het raam aan de bijrijders kant helaas niet open door een defect, sluit daardoor het raam niet goed aan waardoor het mogelijk kan inregenen.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.