Citroën Saxo 1.4i SX (1997)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Saxo 1.4i SX |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1997 |
Jaar van aanschaf | 2016 |
KM-stand bij aanschaf | 70.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
Een heerlijke auto.
Mijn eerste auto, een Citroën Saxo 1.4i (handbak), liet vanaf het begin al een zeer goede indruk bij mij achter.
Door de heerlijke veering kun je drempeltjes en dergelijke makkelijk met 40 kmh^-1 nemen. Je merkt daar als bestuurder namelijk vrijwel niets van. Bochten nemen gaat ook makkelijk zonder bij te remmen, want deze wagen reageert heel direct.
Bij het vervoer van meer dan 2 personen dient rekening gehouden te worden met de personen die zich achterin bevinden. Hun comfort kan drastisch worden verhoogd door de stoelen van de personen voorin naar voren af te stellen.
Zodra daar aan is voldaan, geniet iedereen van voldoende comfort. Helaas beschikken de achterste passagiers niet over hoofdondersteuning.
Uiteraard moet je deze wagen niet te veel 'afstraffen' want het gaat hier wel om een oudtje. Des al niet te min zou ik hem zeker niet inruilen voor een stugge Duitser.
De onderhoudskosten zijn vrijwel nihil. In principe wordt onderhoud zo lang mogelijk uitgesteld. Zo kan het raam aan de bijrijders kant helaas niet open door een defect, sluit daardoor het raam niet goed aan waardoor het mogelijk kan inregenen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren