Citroën C5 Break 2.0 HDi 110pk Ligne Prestige (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | C5 Break 2.0 HDi 110pk Ligne Prestige |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand bij aanschaf | 10 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Ruim 2,5 jaar in deze auto gereden. Uitstekende reisauto. Zeer comfortabel. Ondanks de forse afmetingen valt de ruimte achterin (beenruimte)toch iets tegen. Wat vage besturing. Een ander nadeel is de onoverzichtelijkheid van de carrosserie en de te grote draaicirkel. Je rijdt er niet makkelijk mee in een drukke stad. Uitstekende prijs/kwaliteitverhouding. Wel wat ’goedkoper’ afgewerkt dan de Peugeot 406 die ik hiervoor bezat. Uitstekende diesel.
M.i. is de HDi range van het PSA concern beslist een van de betere diesels van dit moment. Ook zeer goede ervaringen gehad met de 406 HDi.
Brandstofverbruik 1 op 15.
PROBLEMEN
Eerlijk gezegd geen.Geen olieverbruik (hoefde tussen twee servicebeurten door nooit olie bij te vullen.) Geen extra reparaties. Kortom klasse!
Wilde de C5 graag inruilen voor een C8 met ’de kop eraf’
Niet gevonden, wel een Lancia Phedra, toch een beetje PSA met een 2.2 HDi diesel.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren