Citroën C4 1.6 VTi Exclusive (2011)

autoreview

Citroën C4
Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4Citroën C4

Signalement

UitvoeringC4 1.6 VTi Exclusive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf20 km
KM-stand laatst4.500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Mijn eerste rijimpressie

  • 4.500 km

Het is een heerlijke auto om in te rijden.
Hij rijdt erg comfortabel en is erg stil.
De ingebouwde geluidinstallatie van Denon is in een woord geweldig. Zo is ook de dodehoekdetectie perfect.
Ik ben zeer tevreden. De auto is niet te vergelijken met het vorige type C4. Alles is veel degelijker gemaakt.

Een minpunt is het trekvermogen in een hogere versnelling bij een lagere snelheid. Je moet snel terugschakelen om door te blijven rijden.

Ik heb tot nu toe alleen een probleem gehad met het navigatiesysteem. Deze doet het soms gewoon niet. Het scherm blijft zwart, de radio stil en de parkeersensoren werken dan ook niet. Ik vind dit bijzonder iritant!! Maar het navigatiesysteem wordt binnenkort vervangen door een nieuw systeem. Is inmiddels in Frankrijk besteld.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Citroën C4

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.