AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Citroën AK250 (1975)
autoreview
8
Signalement
Uitvoering | AK250 |
---|---|
Versnellingen | 4, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1975 |
Jaar van aanschaf | 1984 |
KM-stand laatst | 0 km |
Mijn eerste "auto", 27 jaar geleden...
Ik heb zojuist 4 fraaie foto's gevonden van mijn eerste auto, een "lage" besteleend, officieel AK400 genoemd.
Gekocht van mijn broer in 1984 aan het begin van mijn studie. Eerst lag er een vermoeide 400cc 19 pk in maar daarna heb ik die vervangen voor een 600cc met dubbele carborateur met circa 35 pk.
Dat reed beter!
Ik had de auto nooit weg moeten doen, heb de citroen nog 3 jaar ergens opgeslagen maar toe af laten voeren.....
Mooie herinnering!
4,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws
Amazon verkoopt nu ook gebruikte auto’s
Nieuws
Elektrische Porsche 993 maakt zowel verdrietig als blij
Nieuws
Tesla brengt richtingaanwijzer-hendel terug naar Model 3 in China
Nieuws
Extreem heftige Opel Corsa is 800 pk sterke elektrische koortsdroom
Nieuws