BMW 320d Executive (2002) #2

autoreview

BMW 3-serie
BMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serie - interieurBMW 3-serie - interieur

Signalement

Uitvoering320d Executive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf133.000 km
KM-stand laatst177.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

goede auto 150pk commondrail

  • 177.000 km

Mijn golf vond ik iets te traag voor zijn uitstraling (spoilers, 18 inch, etc). Ik wilde iets meer pit in. Het moest niet te duur zijn en max 7 a 8 duizend bijbetalen en 4deurs.
Ik koos voor de deze commondrail diesel. Hij is sneller dan de vorige logisch natuurlijk, maar ook zuiniger. Dit kon ik bijna niet geloven. Misschien heb ik mijn rijstijl aangepast onopgemerkt. 1 op 15 a 16 gemiddeld. Alleen binnenstad is het 1:11 a 12 tenzij je op je rechter voet let. Wanneer rijd ik nou regelmatig in de binnenstad in de weekenden natuurlijk. Alleen snelweg haal ik al heel snel 1:18 gemiddeld 120-130km/h.
Tot nu toe aan reparatie kosten gewoon niks behalve de demper van de uitlaat en de remblokken vervangen. Mijn voorbanden zijn ook aan vervanging toe. Oja ook lampjes achter. Olieverbruik is 1 liter op 15000 a 20000km. Waarschijnlijk zijn de voorgangers ook zorgvuldig geweest met deze auto.
Mijn Golf moest ik iedere week of iedere maand even oliepeilen.

Ik raad iedereen wel eentje aan. Jammer dat ik geen sportstoelen heb.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.