BMW 318i touring Executive (2000) #5
autoreview
Signalement
Uitvoering | 318i touring Executive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2000 |
Jaar van aanschaf | 2019 |
KM-stand bij aanschaf | 236.000 km |
KM-stand laatst | 236.000 km |
Tot nu toe erg tevreden
- 236.000 km
Na jaren andere auto's te hebben gereden weer terug bij BMW. Na lang zoeken had ik een mooie 318i gevonden met zo'n 236000 op de teller. Goede proefrit gemaakt, waarbij drie dingen opvielen. Hij had een oliebeurt nodig en er zat wat roest op bekende plekken namelijk dorpel, wielkast en achterklep en raammechanisme linksvoor is kapot. Hem niet op een brug kunnen zetten of uit kunnen lezen, maar hij voelde heel fris aan. Voor 1300 Euro gestolen.
Eenmaal thuis gekomen met een maatje hem beter kunnen bekijken, en aan de onderkant is hij ook in goede staat, alleen is een rubber van de draagarmen minder aan het worden. Beste optie is om de complete draagarmen met rubbers, stuurstokjes en dergelijke in een keer te vervangen, dus dat zit allemaal in de planning. Hou jullie op de hoogte
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren