
Seat Ibiza 1.0 EcoTSI 115pk Style Business Connect (2025)
Ik rijd deze auto als tijdelijke auto in afwachting van een reparatie, die nogal wat tijd...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 23 oktober 2023 |
|---|---|
| Op forum sinds | 17 februari 2026 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 143 |
Ik rijd deze auto als tijdelijke auto in afwachting van een reparatie, die nogal wat tijd...
Ik was op zoek naar een goedkope cabrio om te stallen op een buitenlands adres. De auto is...
Na een rampzalige ervaring van ruim twee jaar met een MGF 1.8i (uit 2001) besloten om wat...
Deze auto is een Business Line Pro met als opties navigatie/audio upgrade (helaas geen Mark...
Op het stuur van die auto staat dan weer wel het logo maar bedoelde wat het logo betreft niet zozeer...(13 augustus 2026)
Ik denk dat juist breken met heritage de doodlopende weg is. Wat is dan nog nog de meerwaarde van Jaguar...(13 augustus 2026)
Ik niet. Zal er hooguit met heimwee aan terugdenken... Snap ook niks van die trend van uitgeschreven...(12 augustus 2026)
De Panda was tenminste nog praktisch. Dit geval niet zo te zien.(12 augustus 2026)
Ik zie geen knoppen. Waarschijnlijk is ook de bediening een nachtmerrie. What were they thinking?(12 augustus 2026)
Als dit de nieuwe filosofie is, gun ik Jaguar helemaal niks. Gewoon het merk opdoeken, gelukkig hebben...(12 augustus 2026)
Dit wordt een flop! Alles wat Jaguar en Britse auto's in algemeen begerenswaardig maakte is achterwege...(12 augustus 2026)
Stoelen bekleden zal een flinke duit kosten. En als die kap kapot gaat, kun je hem afschrijven. Weet...(12 augustus 2026)
De R5 is met afstand de meest tijdloze. En de Audi - hoewel met blijkbaar de beste rij-eigenschappen-...(10 augustus 2026)
De Lada was - net als bijvoorbeeld de Polski Fiat 125 en de Dacia 1300 - een equivalent van een modern...(29 juli 2026)