
Mini Cabrio Cooper Sidewalk (2008)
Mijn echtgenote had al een tijdje een cabriowens. Op de diverse auto sites bleek dit keer...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 17 augustus 2022 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 560 |
Mijn echtgenote had al een tijdje een cabriowens. Op de diverse auto sites bleek dit keer...
De zoektocht naar deze E duurde ongeveer een jaar. De shortlist omvatte een stationwagen met...
Hetzelfde ondervonden toen ik op zoek was naar onze laatste aanwinst. Desinteresse maar ook gewoon ronduit...(31 oktober 2026)
Klopt helemaal, PS ik reageerde op Adam2014.(8 oktober 2026)
Hij lijkt mij redelijk compleet: de belangrijkste ADAS-systemen zijn iig inbegrepen: Noodremassistent,...(8 oktober 2026)
Godzijdank nu eens niet een foto met een kromgebogen Cornelis achterin opgevouwen in deze B segmenter....(7 oktober 2026)
Één ding is wel duidelijk, mensen zijn gewoontedieren. Teveel verandering trekken ze niet.(30 september 2026)
Voor NL niet heel bijzonder maar opmerkelijk in ieder geval is het feit dat er uberhaupt géén Diesels...(30 september 2026)
Of is het “geknipt”, “afgekort”?(27 september 2026)
En als het kan dan een beetje betaalbaar en liefst met een matige afschrijving. Daarbij.. Een nu tien...(27 september 2026)
Het is de eerlijke waarheid, zo’n Tesla rijdt best overtuigend, totdat je aan het einde van je leasetermijn...(27 september 2026)
Ach so, die Moralpolizei ist wieder da. Gelukkig snapt de rest t wel.(25 september 2026)