
Mini Cabrio Cooper Sidewalk (2008)
Mijn echtgenote had al een tijdje een cabriowens. Op de diverse auto sites bleek dit keer...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 17 augustus 2022 |
|---|---|
| Op forum sinds | 17 augustus 2022 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 544 |
Mijn echtgenote had al een tijdje een cabriowens. Op de diverse auto sites bleek dit keer...
De zoektocht naar deze E duurde ongeveer een jaar. De shortlist omvatte een stationwagen met...
Gelukkig wonen we niet in Duitsland: Neuss (Dusseldorf), €4,35 voor een litertje Diesel !!! ( geen typefout).(16 september 2026)
Wat mij betreft is het een duidelijk verhaal: de eerste van het groepje 'nieuwe' Chinese EV's welke...(16 september 2026)
Er wonen er hier een paar in het sprookjesbos. Ik heb het traject NL-ES met beiden (EV en Diesel) gedurende...(16 september 2026)
Natuurlijk stop je vaker dan 1 keer. Maar nu duren deze tussenstops vaak maar vijf tot tien minuten....(15 september 2026)
Niet sneller dan met je EV? Woon jij in t sprookjesbos? Scheelt bij mij ruim 3 uur! En dan was de EV...(15 september 2026)
Een aftermarket-accupakket van 58 kWh vergroot het rijbereik van de standaard ~208 km tot ongeveer 420...(14 september 2026)
Lees je reactie helaas nu pas. Helemaal onderaan iets soortgelijks geschreven. Ben het helemaal met...(9 september 2026)
Beste Cornelis, we weten met z’n allen nu wel dat jouw lengte bovengemiddeld is. Prima om dat voorin...(9 september 2026)
Dat is een heel interessante opmerking D2, daar die LR (gebaseerd op de winst welke de STD nu behaalt)...(31 augustus 2026)
@Ralph en MDJ. Dank voor jullie reacties! Hopelijk blijft de Cabrio nu ff storingsvrij!(18 augustus 2026)