
Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI 170pk Innovation (2017)
Vandaag mijn “nieuwe” auto opgehaald. Na de positieve ervaring met zijn voorgangen, een 2009...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 2 oktober 2014 |
---|---|
Op forum sinds | 2 oktober 2014 |
Aantal reacties op forum | 71 |
Aantal reacties op artikelen | 217 |
Vandaag mijn “nieuwe” auto opgehaald. Na de positieve ervaring met zijn voorgangen, een 2009...
Binnenkort ga ik afscheid nemen van mijn Insignia sportwagen. Bijna 4 jaar geleden gekocht...
2025 -
Over een paar jaar mag je dan weer aan de slag voor het jaar 2038. Maar dat zou volgens Frank ook wel...(31 augustus 2025)
Maar wel als enige met werkende airco. Dat maakt wel veel goed met buitentemperaturen van over de 30...(29 augustus 2025)
In theorie is dat wel degelijk mogelijk aangezien beiden in vloeibare toestand in de tanks zitten. Je...(22 augustus 2025)
Kan je niet gewoon spraakcommandos gebruiken in je auto? Ik heb in mijn Volvo ook van alles in het touchscreen...(18 augustus 2025)
De wijziging heeft misschien ook te maken met de ruim 400.000 auto’s met variabele compressie die Nissan...(9 augustus 2025)
Ik vind het eigenlijk de verklaring voor het koppelverloop wel apart, dat eerst de electromotor wat...(9 augustus 2025)
Wat een afgrijselijke auto. Dit soort de multipla van zijn troon. Je zou maar zoiets op de oprit hebben...(6 augustus 2025)
Bij mijn Opel Insignia met automaat was het sjoemelen gewoon merkbaar. Ik reed iedere dag dezelfde route...(31 juli 2025)
Je bent wel heel zeker met je 100% kapot loopt. Heb je daar meer informatie over, officiële statieven...(28 juli 2025)
Mijn Volvo V90 heeft al een systeem dat achterop komend verkeer waarschuwt als die dreigt achterop mijn...(18 juli 2025)
Ik ben toch wel blij dat ik nu voor de tweede keer garantie bij hen kunnen kopen. De 500€ per keer heeft...(10 maart 2023)
@AsconaGT: officieel is dat het uitlaatgasreinigingsstoringlampje, wat aan gaat als je auto vindt dat...(6 maart 2023)
Ik ben wel benieuwd welk storingslampje er bij jou gaat branden. Ik heb ook een aantal meldingen staan...(5 maart 2023)
Ik zou het Duitse recht er even op na zoeken, volgens mijn is één jaar verplicht in Duitsland. Ik zal...(5 maart 2023)
Storing in de Insignia word toch een heel gedoe. Er is geen fatsoenlijke diagnose te stellen omdat de...(4 maart 2023)
Klopt, 20 inch GSI wielen zijn ook mooi. Van een insignia A OPC zijn de wielen gelijk aan een normale...(15 februari 2023)
Beste wensen nog voor het nieuwe jaar! Ik heb met e-bikes juist de omgekeerde ervaring. Ik fiets nu...(4 januari 2023)
Met die koude is het verbruik van welk verwarmingstype dan ook natuurlijk flink hoger. Ik heb zelf een...(19 december 2022)
Ik kan me nog wel de Insignia A herinneren, daar kondigde Opel de verwarmde ruitensproeiers aan....die...(12 december 2022)
Bovendien als je gebruik wil maken van android auto of apple carplay moet ik de auto met kabel aansluiten...(7 december 2022)