
Tesla Model Y (2024)
De levering bij Tesla Utrecht was niet veel anders dan m'n 500X 7 jaar geleden. Ik kreeg netjes...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 5 juli 2017 |
|---|---|
| Op forum sinds | 5 juli 2017 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 240 |
De levering bij Tesla Utrecht was niet veel anders dan m'n 500X 7 jaar geleden. Ik kreeg netjes...
Na kort met een Peugeot 3008 (voiture tres horrible) te hebben gereden kon ik die snel weer...
Helaas moest ik van de leasemaatschappij mijn Renault Kadjar inleveren. We kunnen bij de...
De 500X is eruit. Kadjar erin. De eerst 1000KM zitten erop. Het is een erg mooie auto om te...
In Mei 2017 begon ik bij mijn nieuwe werkgever en mocht ik mijn nieuwe lease auto uitzoeken. Ik...
Wat een onzin. Om het stroomnet te ontlasten moet verbruik gestuurd worden. Gisterenmiddag stroomprijs...(2 mei 2026)
En de batterij techniek staat niet stil. Mijn Tesla met LFP pakket heeft ruim boven de 90%. De boordcomputer...(2 mei 2026)
Met gratis jaarvoorraad kukigent en tena.(24 april 2026)
Gewoon blokkeerkosten rekenen bij accu vol. Dan halen mensen hun auto's snel genoeg weg. Dan laten...(11 april 2026)
Deze staat bij mij bovenaan het verlanglijstje om de muskmobiel te vervangen in 2028. Wrs rond dezelfde...(9 april 2026)
LFP kun je prima tot 1% leegrijden hoor. Hier geen probleem. Uitknijpen als een sinaasappel, haha(4 april 2026)
Bij een sleurhut is vooral de luchtweerstand een probleem. Ik trek een vouwwagen (ook stuk lichter,...(4 april 2026)
Dan heb je de CATL LFP(29 maart 2026)
Dan waterstof voor vrachtverkeer en veelrijders. Verder gewoon EVs en minder dan 7500KM per jaar nog...(25 maart 2026)
Tot je 2000€ motorschade hebt door zo langzaam te rijden en weinig RPM te maken. Wij hebben een Fiat...(21 maart 2026)
Wauw wat een gezeik zeg! Het lijkt alsof de fabriek in Mexico waar de compass wordt gebouwd slecht...(1 december 2020)
Je moet het Marchionne nageven; van voorloper op motorgebied tot achterloper. En dat in slechts 10 jaar...(21 februari 2018)
Nice! Hopelijk met standaard LED, het design van de auto vind ik tijdloos, maar de details lopen wat...(24 januari 2018)
Maar even afwachten. Het wordt tijd dat de nieuwe firefly motoren naar Europa komen. Met een up to date...(4 januari 2018)