'Tesla-vrachtwagen krijgt actieradius tot 480 km'
Onthulling in september
Dat meldt persbureau Reuters vrijdag. De details zijn afkomstig van het bedrijf Ryder System, een logistiekbedrijf dat zegt contact te hebben gehad met Tesla.
De vrachtwagen, die eerder al eens werd geteased, zou bedoeld zijn voor relatief korte afstanden en daarom ook geen slaapcabine bevatten. "Mogelijk hebben ze een strategie voor langere afstanden of een grotere actieradius, maar ik denk dat ze hiermee zullen beginnen", zegt topman Scott Perry van Ryder System. Tesla zegt nooit te reageren op speculaties, omdat dat 'onnozel' zou zijn.
Eerder meldde Reuters al dat Tesla zijn vrachtwagen zelfrijdend wil maken. Verdere details zijn nog niet bekend. Tot voor kort dachten experts dat het onmogelijk zou zijn om efficiënte elektrische vrachtwagens te maken, vanwege hun hoge gewicht.
Tesla zei eerder dat de vrachtwagen in september zal worden onthuld.
PRIVATE LEASE Tesla
Had je deze auto's al gezien?

Tesla Model 3 Performance AWD 75 kWh 462PK+ Aut. | Yoke Stuurwiel | Panorama | Cruise Adaptief | Full Led | Sportpakket | NAP |
- 2019
- 124.725 km

Tesla Model S 100D | Alcantara hemel | Enhanced Autopilot
- 2018
- 204.770 km

Tesla Model 3 Standard RWD Plus 60 kWh | ACCU 85% | 1e eigenaar | Navigatie | Panoramadak | Camera | Leder |
- 2019
- 150.364 km