Renault Clio TCe 115 techno | NU met €1.800,- voorraadkorting | 5 jaar Gratis Garantie tot 160.000km en financier vanaf slechts 2,9% rente |
- 2026
- 10km
- Benzine
- 84kW (114pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT CLIO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 28.657 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 114 pk benzinemotor. De RENAULT heeft een topsnelheid van 180 km/h De CLIO is 6 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Barendrecht met een kilometerstand van 2.500 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | CLIO |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.804 |
| Nieuwprijs | € 28.657 |
| Datum eerste toelating | 23 mei 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | H5F G6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 84 kW / 114 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 117 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,04 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.130 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.655 kg |
| Voorasdruk | 950 kg |
| Achterasdruk | 820 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 615 kg |
| Wielbasis | 2.590 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Maximum vermogen | 84 kW / 115 pk |
| Maximum koppel | 160 Nm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 302 l |
| Inhoud brandstoftank | 39 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


