Ineens zoekt Suzuki het (weer) hogerop. In een gamma vol kleintjes presenteert het merk na de forse Across nu de Swace, een stationwagen in het voor Suzuki ongebruikelijke compacte middenklasse-segment. De overeenkomst: ook deze ‘Suzuki’ is eigenlijk een Toyota.
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Signalement
| Merk | Suzuki |
|---|---|
| Model | Swace 1.8 Hybrid Select |
| Carrosserie | 5-deurs, stationwagon |
| Transmissie | automaat |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Nieuwprijs | € 31.449 |
Specificaties
| Brandstof | benzine |
|---|---|
| Motor | 4-cil. in lijn, hybride |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Maximaal vermogen | 90 kW / 122 pk bij 5.200 tpm |
| Maximaal koppel | 230 Nm bij 3.600 tpm |
| Accu capaciteit (bruto) | 4 kWh |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Lengte / breedte / hoogte | 4.655 mm / 1.790 mm / 1.460 mm |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| Massa leeg | 1.375 kg |
| Laadvermogen | 460 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 750 kg / 450 kg |
| Banden | 205/55R16Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Brandstofverbruik | 4,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 103 g/km |

Lezersreacties (33) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.