AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Alfa Romeo 147 1.9 JTD Distinctive - Ford Focus 1.8 TDCi Trend - Peugeot 307 XS
Ruim baan voor de beste diesel
De diesel heeft over populariteit niet te klagen. Europa-wijd worden verkooprecords voortdurend verpulverd. Voor een moderne zelfontbrander hoef je je dan ook niet te schamen. Nieuw in de compacte middenklasse is de Peugeot 307 HDI met 110 pk. Hij bindt de strijd aan met enkele gerenommeerde tegenstrevers.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Seat Ibiza, Ateca en Leon iets duurder
Seat Leon 1.8-20VT Topsport – 2003 – 484.475 km - Klokje rond
Reportage
Ford Explorer is elektrische opvolger Focus maar Willem rijdt al 9 jaar Focus Electric, hoe zit dat?
Nieuws
Ford Focus niet meer nieuw te bestellen
Achtergrond