AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Wereldprimeur in Genève: Honda Civi
De Honda Civic 3-deurs beleeft in Genève zijn wereldpemière. Ook zal een snelle Type-R voor het eerst getoond worden.
De Honda Civic 3-deurs beleeft in Genève zijn wereldpemière. Hij wordt leverbaar met dezelfde 1,3- en 1,6-litermotoren die ook beschikbaar zijn in de Civic 5-deurs. Door de plaatsing van de versnellingshendel op het dashboard is de binnenruimte beter benut. De Civic zal vanaf augustus in de Nederlandse showrooms staan.
Naast de 3-deursversie van de nieuwe Civic zal ook de 3-deurs Type R voor het eerst aan pers en publiek worden getoond. Zijn tweeliter viercilinder levert 200 pk en is gekoppeld aan een zesbak. De combinatie is goed voor een sprinte van 0-100 km/h in 7 seconden. Met 17 inch velgen en plat 205/45 rubber, zijskirts, een dubbele uitlaat, en een dikke spoiler ziet hij er beslist racy uit. Hij komt dit najaar naar Nederland.
Plaats een reactie
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Honda Jazz 1.4 Hybrid Elegance | Automaat | Panoramadak | Airco| Elektrische ramen | Nieuwe APK | NAP |
- 2012
- 96.024 km
€ 8.950

Honda CR-V 2.0i e:PHEV ADVANCE TECH - TREKHAAK - ZWARTE DETAILS - SPATLAPPEN IN KLEUR -
- 2025
- 4.315 km
€ 51.950

Honda CR-Z 1.5 i-Vtec IMA Sport ZEER NETJES | KEURIG ONDERHOUDEN | AIRCONDITIONING |
- 2012
- 187.308 km
€ 8.439
Lees ook
Vergelijkende test

Toen de Volvo 343 en Honda Accord in 1976 kwamen waren ze niet alleen door hun automaten bijzonder
Nieuws

Deze Honda Jazz straalt je tegemoet - Liefhebber gezocht
Nieuws

De Honda Jazz is nu eigenlijk gewoon concurrerend geprijsd – Back to Basics
Nieuws

Honda Civic: vernieuwd maar niet duurder
Achtergrond
