AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Veel meer verkeer dankzij Westerscheldetunnel
17
De opening van de Westerscheldetunnel bijna 11 jaar geleden heeft geleid tot een forse toename van het verkeer tussen Zeeuws-Vlaanderen en de rest van Zeeland. De veerboten zetten indertijd circa 8000 voertuigen per dag over. Door de Westerscheldetunnel reisden in 2013 gemiddeld 16.000 voertuigen per dag.
Dat heeft de N.V. Westerscheldetunnel vrijdag laten weten. In 2013 reden weggebruikers 5.866.230 keer door de tunnel. In vergelijking met 2012 is dat een toename van 1,4 procent. Het ging merendeels om personenauto's (85,8 procent).
De tunnel is in maart 2003 geopend.
Lees ook
Autotest
Na val communisme was optimisme in Oost-Europa zo groot dat er een Tatra supercar werd gebouwd
Nieuws
Toen BMW nog gewoon vier jaar kon wachten met Touring van nieuwe 3-serie
Autotest
Test: KGM Musso - deze elektrische pick-up rijdt als een personenauto, beperkt laad- en trekvermogen
Nieuws
Prijzen Honda HR-V: duizenden euro's goedkoper
Nieuws