Vauxhall Corsavan met GSi-aspiraties
Voor de koerier met uiterlijke haast
De bestelversie van de Corsa is in het Verenigd Koninkrijk als Limited Edition gepresenteerd. De kleine besteller lijkt klaar te zijn voor het betere scheurwerk tijdens zijn koeriersdiensten.
Lijkt, want hoewel de Persion Blue gespoten Vauxhall Corsavan er met zijn zwarte accenten, inzetstuk in de grille en lichtmetalen 16-inchwielen sportief bij staat, is het vooral voor de show. De Corsavan is in de meeste gevallen voorzien van een dieselmotor, een 1,3-liter CDTi die met 75 en 95 pk beschikbaar is. Ook kan er voor een benzineversie worden gekozen: de 70 pk sterke 1.2.
Vauxhall hangt de Corsavan Limited Edition niet alleen vol met uiterlijke aankleding, maar ook met innerlijke. De bestelversie beschikt over het IntelliLink-systeem, compleet met 7-inch touchscreen en DAB-radio. In ons land is de bestel-Corsa helaas niet leverbaar.
PRIVATE LEASE Opel
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Opel Grandland X 1.2 Turbo Business Executive
- 2018
- 108.176 km

Opel Crossland 1.2 Turbo 110 pk Ultimate | Navigatiesyeteem | Achteruitrijcamera | Parkeersensoren voor en achter | Cruise control | Metallic lak | Alcantara bekleding |
- 2023
- 28.461 km

Opel Crossland 1.2 Turbo Elegance | automaat | navi | pdc v/a + camera | carplay | stoel/stuurverwarming | keyless | dode hoek | 17 inch LM | cruise | bluetooth
- 2024
- 5.495 km
Lees ook

De ooit zo normale Opel Ascona en Ford Taunus zijn 50 jaar later net zo speciaal als Manta en Capri

Wat hadden we graag naar de BSO willen boenderen met de Opel Meriva OPC ...

Meer led, minder chroom voor vernieuwde Opel Astra

Deze klassiekers zijn echt goedkoop, maar dan moet je zelf goed kunnen sleutelen




