We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
De stroom nieuws uit Japan zwelt een maand voor de Tokyo Motor Show aan. Op de echte klappers moeten we nog even wachten, maar Toyota heeft inmiddels wel weer een ander nieuw model gepresenteerd: de Mark X Zio.
Deze Mark X Zio (spreek uit 'Geo') heeft een praktisch interieur, dat uitgaat van het 4 + Free principe. De auto heeft standaard vier zitplaatsen en door invulling van de rest van de ruimte kan de auto worden ingericht als sedan, stationwagon of mpv.
Toyota brengt de auto met twee benzinemotoren: een 2,4-liter viercilinder of een 3,5-liter V6. De auto debuteert op 24 oktober tijdens de Tokyo Motor Show en is uitsluitend voor de Japanse markt bedoeld.