Toyota RAV4 flink vernieuwd

Toyota RAV4 2010
Toyota zet op de Salon van Genève een gefacelifte RAV4 neer. De neus ziet er behoorlijk anders uit dan we gewend. Toyota toont alleen een foto, details worden later bekend gemaakt.
De vernieuwde RAV4 staat op een Toyota-stand die verder vol staat met groene techniek. Zo debuteert de Full Hybrid Auris er, krijgen we de Plug-In Hybrid Prius te zien en ook de FT-EV II-Concept laat zich bewonderen.
Over de vernieuwde RAV4 wil Toyota alleen kwijt dat alle motoren zijn voorzien van Optimal Drive-techniek, en dat betekent dat we zuiniger motoren kunnen verwachten. Vernieuwd is ook het interieur en volgens Toyota wordt het de zuinigste SUV in zijn klasse.
Om een beetje tegengas aan al dat groene geweld te bieden maakt de FT-86 zijn Europese debuut. Deze achterwielaangedreven coupé moet sportieve tijden van weleer doen herleven.

PRIVATE LEASE Toyota RAV4

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (68)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.