Tesla wil accufabriek in Duitsland bouwen

Tesla Model S
Tesla Motors wil op termijn een accufabriek in Duitsland bouwen. Dat liet oprichter en topman Elon Musk van Tesla weten aan het Duitse blad Der Spiegel.

"Ik ga ervan uit dat Tesla op de langere termijn een accufabriek in Duitsland zal oprichten'', aldus Musk. Volgens de topman zal dit binnen vijf tot zes jaar kunnen gebeuren. Momenteel is het bedrijf bezig met de bouw van een grote fabriek voor accu's in de Amerikaanse staat Nevada. Met die fabriek wil Tesla kunnen voldoen aan de grote vraag naar zijn elektrische auto's.

Vorige maand werd nog bekend dat Tesla een tweede vestiging opent in Tilburg. De autoproducent heeft in Tilburg momenteel al een distributiecentrum en eindassemblagefabriek voor de Europese markt.

PRIVATE LEASE Tesla

Lezersreacties (62)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.