Tesla krijgt groen licht voor uitbreiding Duitse fabriek
Productie flink opschroeven
Een flinke opsteker voor Tesla: het mag zijn Duitse fabriek in de buurt van Berlijn uitbreiden. De lokale milieu-autoriteiten hebben daarvoor groen licht gegeven.
Tesla wil zijn fabriek in Grünheide graag uitbreiden om er op termijn een miljoen auto's per jaar te kunnen bouwen én tot 100 GWh aan accu's per jaar te produceren. Daarvoor moet het de fabriek aanzienlijk uitgebreiden. Nu is er een belangrijke stap gezet op weg naar die uitbreiding, omdat er goedkeuring is vanuit de milieu-autoriteiten van de deelstaat waar de fabriek staat. Dat bericht Reuters.
Fijn voor Tesla dus, maar de kans is levensgroot dat het weer ellende tot gevolg heeft. De fabriek was dit jaar alweer meermaals het doelwit van extreemlinkse activisten die de uitbreiding tegen willen houden. Er werd zelfs brand gesticht, waardoor de fabriek dagenlang zo goed als stil kwam te liggen. Daarnaast probeerden ze de fabriek binnen te dringen.
PRIVATE LEASE Tesla
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

MisterGreen gaat ten onder aan afschrijving Tesla’s

Tesla heeft officieel verkoopverbod in Californië, maar tijdelijk toch niet

Tesla opent in 2027 accucelfabriek in Duitsland

De Alfa Romeo Brera en de Tesla Model Y Standard delen één opmerkelijk detail




![Tesla Model 3 Standard RWD Plus FACELIFT [ LFP ACCU+WARMTEPOMP+AUTOPILOT+60 kWh+PREMIUM AUDIO ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/58589218/0-11d9779c1e6eb61f3a6f2bd3367133e5.jpg)