Techart GTstreet R Cabriolet: opengeknipte extremist
De zaag erin!
Tuner Techart zet de zaag in misschien wel de heftigst ogende Porsche 911 die het ooit heeft gemaakt. De buitensporige Techart GTstreet R is er nu namelijk ook als cabriolet.
Tuner Techart stelde medio dit jaar de uitbundig bespoilerde en weinig subtiele GTstreet R aan de wereld voor, een tot 800 pk en 950 Nm opgeschroefde Porsche 911 Turbo S. Wie nog meer de aandacht wil trekken, kan bij Techart nu ook aankloppen voor de GTstreet R Cabriolet.
Ook de Techart GTstreet R Cabriolet is meer dan slechts een schreeuwerig aangeklede 911 Turbo S. Natuurlijk is er de nodige uiterlijke opsmuk, bestaande uit een koolstofvezel voorklep en dito spatborden en wielkastverbreders, evenals een uit twee verdiepingen bestaande mega-achtervleugel en de nodige koelopeningen in het nieuwe bumperwerk. Techart legt de 911 daarnaast tot 2,5 centimeter dichter tegen het asfalt, al kun je ook kiezen voor een schroefset waarmee je de 911 een halve tot 3 centimeter omlaag kunt drukken. De GTstreet R staat op 20- en 21-inch lichtmetaal sloffen die aan de voorkant extra ver naar buiten staan dankzij een met drie centimeter vergrote spoorbreedte.
De in beginsel 650 pk en 800 Nm sterke zescilinder boxermotor van de Porsche 911 Turbo S is bij Techart te bestellen met 710 pk en 900 Nm, maar het is de 800 pk en 950 Nm pk sterke variant waarmee je flanerend in Monaco ongetwijfeld de meeste aandacht trekt. De topsnelheid van die laatste ligt op een bepaald niet kinderachtige 350 km/h. Van de dichte en open GTstreetR's gaat Techart in totaal 87 exemplaren maken.
Had je deze auto's al gezien?

Porsche 911 911 Cabrio Carrera 4S (450PK) ** 18-Weg ** Adapt. Cruise ** BOSE ** Ventilatie
- 2020
- 49.254 km

Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet
- 2025
- 25 km

Porsche 911 Cabrio 3.4 Carrera | Leer | Cruise-control | Clima | Youngtimer!! | Zeer nette en goed rijdende 911 cabrio!!
- 1999
- 110.986 km